Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már az elsö menzeszem,...

Ez már az elsö menzeszem, vagy valami fertözés?

Figyelt kérdés

Nemrég elég sok menzeszre utalô jel volt(már mindenhol szörös vagyok,fájtak a melleim,eléggé megnött az étvágyam,fehérfolyásom is volt már egy jó ideje,érzékeny voltam viszont nem nagyon görcsölt a hasam)

Reggel amikor elmentem pisilni nagy barnás folt volt a bugyimon és a nap folyamán többször is volt pirosas,véres folyásom..mâsodiknap már sokkal kevesebb volt és a harmadik nap meg már csak sárgás folyás

Szerintetek??!!


2014. júl. 1. 16:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Javés 14 vagyok..anyumnak is ennyi idösen jött meg
2014. júl. 1. 17:14
 2/6 anonim válasza:
Hát mindenképpen beszélj anyuddal! DE lehetséges h ez már neked az első mert nem csak egy napig volt szoval mindenképpen legyen nálad betét.
2014. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
udv a klubban :D ez az elso menstruaciod volt. nekem ugy jott meg h egy napig tartott eloszor (barna placcs), aztan kb fel evig semmi. utana mar rendesen megjott, rendszeresen. szoval ne ijedj meg, semmi bajod :)
2014. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez bizon az elsö mensi volt. van akinek az elsö pár alkalom csak ilyen gyenge de az is lehet hogy pár héten belül megjön rendesen is, de az is lehet hogy most pár hónapig semmi.
2014. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Uhh köszi a gyors válaszokat :)azért egy kicsit megijedtem :/vagyis elöször gondoltam hogy meg jött de ilyen rövid ideig?hát most már megnyugodtam :)köszönöm :)
2014. júl. 1. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez lehetett az első menszeszed.
2014. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!