Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan állíthatom meg a...

Hogyan állíthatom meg a hajhullást fogamzásgátló szedése után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Yasminelle fogamzásgátlót szedtem 5 évig, most hagytam abba 4 hónapja körülbelül, és borzasztóan hullik a hajam... Kérlek segítsetek, mit vegyek rá, vagy mit szedjek? Voltam a háziorvosnál, aki annyit mondott, hogy majd elmúlik.. de már a hajam fele kihullott, nagyon kétségbe vagyok esve..


2014. jún. 29. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez sajnos előfordul. A hormonok miatt van. Csináltass hormonvizsgálatot, menj endokrinológushoz és majd megnézik, hogy milyen hormonokkal van gond és azt helyre tudják állítani. Sajnos ilyenkor bármilyen külsőleg használt szer hatástalan lesz, mivel maga a hormonok okozzák és ha azok nincsenek rendben, akkor magától nem fog megszűnni.

És lehet hogy pár hónap múlva magától helyrejön, de ha a saját példámból indulok ki, akkor elmondhatom, hogy tavaly szeptemberben hagytam abba a fogamzásgátlót és egyből zsírosabb lett a bőröm, teli lettem pattanással és hullani kezdett a hajam, most már ugye lassan július van, tehát jó néhány hónap eltelt, a bőrömre kaptam kezelést, de semmit nem ér, ugyanis a meglévő pattanásokat kezeli, de nem gátolja meg, hogy újabbak kialakuljanak, a hajam hullik, szóval még mindig nem állt helyre semmi.

Én is készülök kivizsgáltatni magam hormonális téren.

2014. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!


Én is így vagyok. Ráadásul megcsináltattam a vérvizsgálatot is, és nagyon jó lett a hormoneredményem. De a hajam mégis hullik...Na most mit csináljak?


2,5 év Lindynette30 után.

2014. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!