Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygomba elmúlik magától?

A hüvelygomba elmúlik magától?

Figyelt kérdés
Pár napja viszket meg fáj az egész,de nem akarok gyógyszert szedni... Szóval elég ha megvárom mig elmúlik,vagy azzal nagyobb kárt tennék magamban?
2008. aug. 1. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

nem múlik el magától.

sőt, ha nem kezeled, akkor akár egészen komoly következményei is lehetnek. pl. meddőség is akár.

2008. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
97%
Fordulj dokihoz amig nem lesz komolyabb baj belőle, nem fog eltünni magától a hüvelygomba
2008. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg nem múlik el magától. Először próbálj ki valami vény nélküli gombaölőt (pl. Canesten Kombi), és ha attól sem múlna el, akkor irány a doki.
2008. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most miért pontoztatok le? :-/
2008. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
84%

Nem múlik el magától. Próbáld ki valamelyik háromnapos kúrát (pl. Canesten vagy Pevaryl G), és ha nem jó, menj orvoshoz, mert elvileg ezerféle hüvelygomba létezik.


És egy utolsó tanács: szedj grapefruitmag-kivonatot, nekem az is segített! (Egyébként külsőleg is lehet alkalmazni.)

2008. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták szedj rá gyógyszert, menj el dokihoz, mert max. enyhülnek majd a tünetek, de ugye az nem elég. :) A gyógyszernek meg semmi mellékhatása nincs(mmint, ami árthatna neked).
2008. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj gyógyszert szedni rá, ha ennyire félsz elöször vegyél a gyógyszertárból egy sima canestent! nekem egyszer viszketett és canesten volt itthon és 2 nap alatt elmúlt. Ha neked nem múlik el 2 nap múlva akkor viszont muszáj elmenned dokihoz!!!
2008. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi-köszi mindenkinek! :) Bár pont ma jött meg,úgyhogy sztem a kúpokat elfelejthetem egy 5 napig...:( ezek szerint mégis muszáj lesz vmi szájon át szedhető gyógyszert kipróbálnom...de ez a grépfruitmag kivonat milyen? Inni kell? Hol lehet kapni és milyen márka a legjobb? Meg még hallottam olyat elvileg h teafaolajat rakunk a tamponra és azt felrakjuk? Akkor ebből hány csepp kell? Higitva v töményen? Aki tudja,kérem segitsen! Köszi! :)
2008. aug. 1. 23:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia,ha semmi féle képpen nem akarsz orvosságot szedni,akkor alternatív módszerként megpróbálhatod a teafaolajat.Melegíts vizet és abba tegyél 7-8 cseppet belőle(2lit. vízhez)aztán azzal irrigálj(hüvelyöblítés)A greyfruit-magolaj is hatásos.Vagy élőflórás joghurtba márts tampont,és azt tedd fel,de ha nem enyhül ne húzd sokáig az időt,menj orvoshoz.Sok sikert:))
2008. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem
2011. jan. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!