Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késik majd barnás...

Menstruáció késik majd barnás vérzés jelentkezik, mi az oka?

Figyelt kérdés
A mentstuációm 43 nap után jött meg alapból 38 nap szokott lenni vagy akörül ... csináltam terhességi tesztet az negatív lett.A menstruációm teljesen más mint szokott lenni,nem görcsölök annyira,alig vérzek illetve a vérzés is barnás színű.Mit jelenthett? Lehet,hogy terhes vagyok?esetleg csináljak mégegy tesztet?Vagy menjek el nődokihoz?Lehet az oka,hogy nagyon keveset és rendszertelenül eszek?illetve,hogy a fél hónapot végig stresszeltem?
2014. jún. 24. 15:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi komoly bajod, azért sötét mert alvadt vér volt a kevés mensi miatt. Ez is normális.

Amiért majd előbb utóbb fel kellene keresned egy orvost az a nemi élet gyakorlása miatt van, mert a "nagykönyv" szerint annak megkezdése után kb 1 évvel kellene az első szűrést megcsináltatnod.

Javaslom hogy női orvoshoz menj és ne férfihoz, talán az kibírhatóbb lesz számodra.

2014. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!