Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menszeszem van egy kis bibi...

A menszeszem van egy kis bibi és nem tom hovatenni. Van olyan pár hónap amikor rendszeres, máskor meg hónapokat hagyki. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Lehetséges az hogy kül. körülményeknek hatása van rá??( pl autobaleset, haláleset a családban) Vagy erre csak doki tud válaszolni?? Segítség!! Köcce előre is a válaszokat.
2008. júl. 31. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy kihagy a peteérésed, de biztosat csak a nődoki tudna mondani. Szerintem menj el dokihoz!
2008. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet ez hatással van rá, igen. Én is mikor ideges vagyok vagy kibukok valamin, akkor nekem is késik. Szóval szerintem valakivel ülj le beszélni, hogy neked könnyebb legyen (itt elsősorban a lelki egészség a fontosabb). De felkereshetsz egy nőgyógyászt is, biztos felír rá valami gyógyszert.
2008. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére olyan barátom van aki mindig meghalgat, és próbál segíteni ha tud. köszi a válaszokat
2008. júl. 31. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


8 éve menstruálok, nem vagyok szűz, és nekem se rendszeres. A "rekordom" 120 nap, amíg nem jött meg (már írtam másnak is erről itt.). Ha rendszeres a szexuális életem, akkor kicsit beáll, de stresszre úgy reagál a szervezetem, h kimarad. Volt, hogy annyira rágörcsöltem, hogy csináltam tesztet (neg. lett) és másnap megjött. Nőgyógyász azt mondta, van ilyen, gyógyszeres kezelés segítene (ha más nem, hát fogitabi). Ja és ha vérszegény vagyok, akkor is kimarad.

Az nagyon jó, hogy a barátoddal meg tudjátok beszélni. De ha nagyon aggaszt a dolog, azért menj el dokihoz, nehogy valami komolyabb dolog legyen a háttérben!

Üdv. :)

2008. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Azért lenne fontos, hogy elmenj dokihoz, mert ún.PCOS is állhat a háttérben. Nekem is ez van, és nekem is rendszertelen volt a mensim. Nem kell megijedni ettől, de kezelni kell, mert ez a későbbi gyerekvállalásnál okozhat gondot. Erre fogamzásgátlót szoktak felírni. Lehet, hogy nálad csak lelki okok miatt van ez, de azért érdemes lenne elmenni a dokihoz. :)
2008. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!