Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért Késik a menstruálcióm?

Miért Késik a menstruálcióm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mielőtt kifejteném a problémát elmondom az előzetes dolgokat.

16 éves koromban PCO-szindrómára gyanakodot a nőgyógyászom, nem küldött el vizsgálatra vagy ilyesmi csak rábököt,hogy ez a bajom és kész írta is a fogamzásgátlót. 2013 decemberében abbahagytam a gyógyszert úgy gondoltam nincs orvosilag bizonyítva hogy ez a bajom nincs róla orvosi lelet vagy valami, meghát nincs párom szoval úgy gondoltam feleslegessen nem mérgezem magam! Ezután szépen beállt a menstruálcióm hónap végére februárban 26dikára, márciusban 27dikére, áprilisban meg 25dikére jött meg!

Május 7dikén együtt voltam egy illetővel,de későn vettük észre,hogy baj van kiszakadt a gumi. 72órás tablettára nem volt pénzünk sajnos. A beleset után 15 és 22napra csináltam egy tesztet ami negatív lett. kb május 26dikára kellett volna megjönnie,ha bele számolom a +/- 3 napot. Nincsen semmilyen tünetem. Néha van ez a "mindjárt megfogjönni " érzésem de aztán semmi.. Most szerdán (júni 4dikén) lesz 3hete,hogy a baleset történt. Érdemes vennem még egy tesztet vagy menjek dokihoz? Most kb 1 hete késik. Nem szokot késni soha csak max 2-3 napot. Esetleg befolyásolhatja azis hogy több mint 1 éve nem volt szexuális kapcsolatom és hogy most volt és bezavarodtak a hormonjaim??? Vagy esetleg az,hogy most a Főiskolán vizsgaidőszak van és nagy a nyomás sokat stresszelek a vizsgák miatt??

A bunkó hozzászolásokra nem vagyok kiváncsi, tartsd meg magadnak,Ha nem tudsz valami jót mondani akkor inkább ne is szolj hozzá. De a többieknek előre is köszönöm a segítséget és a megértést!



2014. jún. 18. 10:21
 1/3 anonim válasza:
szerintem menny el dokihoz, jobban jársz
2014. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma megyek kérni időpontot.
2014. jún. 18. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Na mi volt az eredmény?
2014. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!