Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SEGíTSÉG! Mi lehet ez? Többi...

SEGíTSÉG! Mi lehet ez? Többi lent.

Figyelt kérdés

7 éve észrevettem, hogy a szeméremdombomon jobb oldalt egy kb. 2cm átmérőjű púp van. Akkor orvoshoz mentem, de semmit nem mondtak, csak annyit hogy ha nem múlik el menjek vissza később. Szüleim elfelejtették a dolgot én meg 8 évesen nem is nagyon akartam nekik felhozni mert féltem hogy komoly bajom van és műtétre van szükségem. Most 16 vagyok és az a púp még mindig ott van. Nem fáj, még akkorsem ha megnyomom. Puha és nem mindig jelenik meg. Csak olyankor van ott, amikor nagyon kell wc-re mennem, amikor ideges vagyok vagy nagyon lehajtom magam, ja és menstruáció előtt. Elég erős menstruációs görcseim vannak és olyankor picit érzem hogy abba a púpocskába is belehasit a fájdalom, de az ritka. 12 éves korom óta menstruálok és nagyon rendszertelen. 16 évesen azért felfogtam, hogy újra el kéne mondjam szüleimnek mert nem lesz jó vége. Neten is keresgéltem, hogy mi lehet de szinte semmit sem találtam. Szerintetek? Fogalmam nincs mire számíthatok ha orvoshoz megyek. Félek, hogy valami komoly. Vagy egyáltalán lehet komoly ha 7 évig semmi sem történt? Tudom hogy nem teljesen vagyok normális, hogy ezt eddig halasztgattam, de még most is nagyon félek, hogy mi lesz a vége... Ha valaki tud valami konkrétabbat mondani a leirtak alapján, akkor kérem. Jó lenne tudni...

16/L



2014. jún. 17. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomó talán, vagy zsírcsomó. Apámnak is volt egy efféle a tarkóján évekig, de neki kiműtötték, mert zavarta azt hiszem
2014. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Azért jó volna tényleg orvoshoz menni

2014. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

persze, orvoshoz fogok menni, előbb-utóbb..

2014. jún. 17. 23:32
 4/4 anonim válasza:
szia! nekem is ilyen van elég régóta de nem merem megnézetni. Végül mi történt? Mit mondtak? Megnézetted?
2015. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!