Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó van a mellemben! Már...

Csomó van a mellemben! Már két éve! Mitöl?

Figyelt kérdés

25 hónapja szültem!Mivel koraszülött volt a kisfiam nem szoptathattam mert sokáig inkubátorban volt meg fellépett neki egy betegség ami miatt nem szopizott!Tavaly márciusban észre vettem 3 csomót a mellemben!2 picit meg egy dió kisebb fajta dió nagyságút!Természetesen elmentem vele orvoshoz aki elküldött UH-ra!Mindent rendben találtak azt mondták a tejmirigyek vannak begyulladva!Egy év után kell vissza mennem kontrolra amit kicsit késve jövö hétre tervezem!Már elöre félek!Mert még mindig ott a csomó nem lett se kisebb se nagyobb csak érzékenyebb és talán keményebb!

Ha tejmirigy gyulladás lenne nem kellett volna már elmúlnia?

Tudom nem vagytok orvosok csak hátha volt vkinek itt hasonlója!

Köszönöm!


A.


2008. júl. 31. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem ez akár zsírösszecsapódás is lehet.Anyukámnak volt mér régebben,és a mai napig meg van az a csomó.Remélem a te esetedben is hasonló lehet.
2008. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát remélem!:)

Köszönöm szépen a választ!:)

2008. júl. 31. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Helló! Az is lehet, hogy a tejmirigy rendetlenkedik, nekem van egy ilyen idős rokonom ( 65 éves) akinek majd most műtik ki, mert nőtt nődögélt és már nagyon zavarja. Nyugi, ha anno nem volt kóros elváltozás, akkor tuti hogy most sem az, annál is inkább mert két év alatt azért történt volna valami komolyabb veled...
2008. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal nőknél a leggyakoribb ilyen elváltozás a fibroadenoma, ami egy jóindulatú daganat, általában ártalmatlan és elég gyakori. Csak akkor foglalkozz vele, ha nőni kezd, vagy ha zavar, ki is lehet vetetni.
2008. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!