Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hordtok TISZTASÁGI betétet...

Hordtok TISZTASÁGI betétet rendszeresen, nap mint nap?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez nem a legjobb kategória, de azért végül is ideillik.
2010. jan. 2. 23:04
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
igen használok
2010. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én nem. Néha erősebb a folyásom, de akkor sem. Kéne? Felmerült bennem ez a kérdés ma. Mert van barátnőm, aki azt sem tudja, mi fán terem, más viszont ki sem bírja anélkül.
2010. jan. 2. 23:31
 14/19 anonim válasza:
100%

Szia

Ártani nem árt sőt mivel írtad, hogy van folyásod sokkal praktikusabb higiéniás szempontból is jobb és kényelmesebb mint pótbugyikal rohangálni. Ha bővebb a folyásod egyszerűbb a betétet cserélni mint bugyit ami nedves és nem olyan egyszerű egész nap magaddal hurcibálni ,dugdosni ide oda a táskádban. Ha esetleg még ˝szaga˝ is van és itt nem a gomás bűzre gondolok azt is ellensúlyozni tudod az illatosított változatokkal. Ha nem borotválod magad akkor jobb ha ez fogja fel a felesleget mint a szörzet; ha borotválod magad elképzelhető hogy bővebb a folyás mert az első védelmi vonal megszűnik ez által és bővebb folyással védekezik a szervezet a kórokozók bejutása ellen és kényelmesebb ha a betét fogja fel mint egész nap nedves fehérneműben lenni ami ugye szintén nem egészséges. Vannak egész vékonyak amiket észre sem lehet venni és akár még a fehérneműd színéhez és fazonjához igazodót is találhatsz már. Én hordok mert a normál flórám is eléggé bő és az idő előre haladtával ez csak fokozódott nálam.


Ja és kedves 23:24-es nem jobb a mini tampon mert azt nem erre a célra találták ki és elég nagy gondokat tud okozni ha az aminek ki kell jönnie nem tud Pl. Ha egy felfázás, gombás fertőzés ,egyéb hüvely gyulladás miatt bővebb a folyás akkor saját magadat betegíted meg még jobban.

Jó Egészséget és Boldog Új Esztendőt. Üdv Egy Védőnő

2010. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

00:11


Köszönöm szépen a választ, nagyon hasznos volt számomra:)

2010. jan. 3. 00:55
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is használok naponta tisztaságit, már évek óta. Most már nem is érzem jól magam nélküle annyira megszoktam. De ezt neked kell eldönteni, és igazság szerint ahogy írtad is neked ajánlatos lenne, ha nem is minden nap, de minden nap magadnál tartani egy két darabot. Ártani nem ártasz vele, és cikinek sem kell érezned, mert nem az. Ez erre van kitalálva.
2010. jan. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nemhasználok, az a kis folyás néha nemzavar ha a bugyin köt ki, alig látszik amúgyis.
2010. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én csak akkor, ha elmegyek otthonról. De akkor szinte mindig, valahogy jó érzés. Ha otthon flangálok, akkor nem szoktam.
2010. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
mindig "nem tudok leszokni"
2013. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!