Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 hete szültem, és sötét...

6 hete szültem, és sötét barna folyásom van 1 napja. Már 2-3 hete egyáltlán nem volt vérzésem és folyásom se. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Az ünnepek miatt el tolódott a kontrol vizsgálat, de jó lenne tudni nincs e baj.2 hete újra kezdtük férjemmel a szexuális életünket.Lehet ez az oka?De akkor miért csak most van ilyen csúnya barna folyásom?
2010. jan. 2. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
miért nem lehet kivárni azt a 6 hetet? olyan sürgős?
2010. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap hívd fel a dokidat. De készülj fel, hogy nem fog örülni azért, hogy nem bírtátok ki a 6 hetet, mert igen, lehet attól. Mondjuk azt én sem értem, hogy miért nem lehetett kibírni. A szex fontosabb mint az egészséged?
2010. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem szólok be, hogy miért nem tudtatok várni, én sem birtam ellenállni a férjemnek 6 hétig:)

A lényeg, nekem is volt ilyen barnás folyásom, ami teljesen normális az orvos szerint, a tisztulás része, alvadtvér "maradvány". Én császáros voltam, azoknál gyakoribb, sebgyógyulás miatt azt hiszem. De azért menj mihamarabb a dokihoz, de szerintem nincs baj.

2010. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!