Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom kivenni a tampont,...

Nem tudom kivenni a tampont, amivel a Balatonban is voltam. Nagyon fáj. Hogyan lenne könnyebb kivenni?

Figyelt kérdés
Szerintem nem telt még meg teljesen. Délelőtt folyt rendesen,(betéttel) delutan betettem a tampont, mivel a Balatonban furodtem. Szerintem utana nem nagyon folyt. Megpróbáltam kivenni, de nem tudtam, negyon fáj. Tudom hogy igy baromi rossz hogy meg a Balatonos van bent, ne nem bírom kiszedni. Nem akarom megsérteni ott valamit. De muszaj kiszedni. Eroltessem? Valami tipp hogy hogy lenne jobb?:/ ( nagyon ritkán használok tampont. Kb ez a 2-3 alkalom.)
2014. jún. 12. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát valahogy el kéne lazulni (fekve)

És nagyon lassan megpróbálni húzni rajta

Ha nem menne, menj be orvosi ügyeletre

2014. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mármint a madzagján lassan, óvatosan picit húzni

Hátha megmozdul

2014. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja, a lábad pedig polcold föl és úgy próbáld meg

De lassan

2014. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Kadban is megprobalhatod beleulsz a vízbe és kicsit benyulsz ha megtudod fogni. Nekem ilyenkor többet ér mint a madzagjat huzni
2014. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megpróbálom, muszaj lesz:D utana jol attorlom intim törlőkendővel.
2014. jún. 12. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
előtte feltétlen fertőtlenítsd kezed.
2014. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2014. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT!! :)) annyira Örülök:) nagyon féltem. Az elejen nagyon fajt, de feltettem a lábamat a kad szélére és szetnyitottam. Kijött:)) koszonom mindenkinek!
2014. jún. 12. 20:28
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Hiába. Ez a módja. Jól széttenni. Nem görcsösen szorítani...
2014. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!