Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a mellem? (FONTOS...

Mitől fájhat a mellem? (FONTOS, többi lent)

Figyelt kérdés
Mitől fájhat a mellem, leginkább a mellbimbóm(ha hozzáérek? Terhesség kizárva!(szűz vagyok) 17 éves vagyok. 10 nap múlva kell megjönnie a menzeszemenek, néha vannak olyan begörcsöléseim, mintha megjönne, de kb fél percig tart. Mitől lehet ez a két dolog? Előfordul nőknél? Előre is köszönöm!
2014. jún. 10. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy most van peteérésed. Ez megmagyarázná mind a mellfájdalmat, mind a görcsöléseket. Kb. 12-14 nap múlva fog megjönni, ha ez valóban a peteérésed volt.
2014. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Peteérésed van valószínűleg, bár az általában olyan 14-15 nap körül van. Korábban fáj már a melled? Először fordulj orvoshoz, ő tuti a nőgyógyászt javasolja, ami hamarosan úgy is esedékes, mert 18 éves korodban alapból ajánlott szűrésre menni, beszélgetni vele kicsit. Egyébként előfordul, nekem például a múlt hét előtt kicsivel volt olyan, mintha görcsölnék, de egyébként szinte soha sem görcsölök. Tényleg orvos, szakorvos, nőgyógyász felkeresése javasolt.
2014. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló tablettát kell szednem pár hónapja, mert így tudták csak beállítani 28 napra a menzeszem. Úgy tudom, az gátolja a peteérést. Attól még fájhat, stb?
2014. jún. 10. 22:41
 4/5 anonim válasza:
Lehetséges. Fájhat. De mindenképpen menj vissza vele, mert nincs rendben.
2014. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez valamilyen szinten megnyugtató, hogy lehetséges, így is, hogy a fog.gátló gátolja a peteérést, 1-2 alkalommal volt már ilyen, de kicsit gyengébben!
2014. jún. 10. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!