Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megvan. Fáj a csiklóm, és nem...

Megvan. Fáj a csiklóm, és nem élek szexuális életet. (többi lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval, 13 éves vagyok. Egy kissé felfázós típus. Gyakran van, hogy megvan, és közben vagy a végefele, néha utána, fáj a csiklóm. Fáj ha hozzáérek vagy ha pl úgy ülök le hogy valami hozzáér és így ingerli. Tegnap egész nap sportoltam és hazaérve már nem maradt erőm fürdeni, és úgy döntöttem, hogy ma majd fürdök. Délutánig halasztódott, de napközben észrevettem hogy fáj, néha szinte kínzóan. Lehet-e ez ettől és mit tehetnék vele?

előre is köszi! :)



2014. jún. 10. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Miért nem mész el orvoshoz, ha elmúlt a vérzésed? Lehet hogy van egy fertőzésed-gyulladásod, kellene vizeletvizsgálat. Vagy az sem kizárt, hogy valamilyen helyi fertőzésed van, az sem biztos, hogy húgyúti, lehet hogy hüvelyi eredetű.

Mindenképpen orvoshoz kell menned, ha meg akarod tudni, hogy mi az oka ennek.

2014. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek, nyugodtan menj el.
2014. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg az lesz. Köszi! :)
2014. jún. 10. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Csiklód nem fájhat fertőzéstől. Megnyomtad esetleg, vagy simán a fejlődéstől van.

Bármiféle fertőzésed gombád lenne, annak más tünetei is lennének.


Ha megnyugtató neked, akkor elmehetsz orvoshoz.

2014. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek, vagy tini nőgyógyászhoz menj, de mindenképpen női orvost keress elsőre, mert az kevésbé "ciki".
2014. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megnyugtatsz. Köszi.:) igazság szerint alapjában félek az orvosoktól.. Plusz akkor a családból is kéne valaki hogy hello orvoshoz megyek,bakfitty, valami.. Az meg dupla rossz, de lehet hogy kénytelen leszek.. Vagy házi gyógymód. Vagy elmúlik magától..
2014. jún. 10. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Bepanthen kenőccsel kend be minden nap. Lehet kidörzsölődött, ráadásul megizzadtál és nem fürödtél le.
2014. jún. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :))
2014. jún. 11. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!