Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az intimzuhany hüvelygyulladás...

Az intimzuhany hüvelygyulladás utókezeléseként jó?

Figyelt kérdés
Vagy menstruáció után vagy valami :) Vagy ne vegyem meg inkább mert semmi értelme?
2008. júl. 30. 15:45
 1/7 anonim válasza:
100%

szia!

Én nemrég vettem az aquatus nevezetű i.zuhanyt.Mindenre tudom használni,mert nagyon jó.Pl.:mensi után,fertőzésből való kigyógyulás utókezeléseként,szex után.használata után 2-3 napig tiszta és friss érzésed lesz,és nincs semmilyen káros hatása

2008. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm... Holnap megyek is megvenni :D
2008. júl. 30. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez attol függ milyen lötyit hazsnálsz. lehet kapni sok sok féle vizben oldódo tablettát a patikában és meindegyik másra van. ezt az orvosodtol kell megkérdezni melyik jó. de lehet a patikus is segít. nem ciki.
2008. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább megelőzésre szokás használni, mert a gyulladt bőrt könnyebben kicsípi.
2008. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2008. júl. 30. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Én dr Dolhay-t használom.Gyulladásra is jó.Pezsgőtablettás.Gyulladásra az arra való tablettát kell beletenni.
2008. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2008. júl. 30. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!