Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha ez nem indok egy hormonvizs...

Ha ez nem indok egy hormonvizsgálatra akkor mi az?

Figyelt kérdés
Alig menstruálok és csupa pattanás vagyok. A nőgyógyász szerint ez nem indok a vizsgálatra. Meg azt mondta hogy ezért őt feljelenthetik ha indokolatlanul küld oda és hogy drága a vizsgálat.

2014. jún. 2. 19:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Téged szült volna anyád dögkútba gyökér. Semmi bunkó dolgot nem mondtam ezzel.
2014. jún. 2. 21:00
 12/18 anonim ***** válasza:

De, ez már pont elég indok egy hormonvizsgálatra. Főleg az, hogy alig menstruálsz (gondolom ezt úgy érted, hogy rtitkán).

Menj el másik nőgyógyászhoz!

2014. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
amúgy mennyi idős vagy? mert ha kamaszkislány, akkor lehet, hogy a menstruációd egyszerűen még nem állt be, a pattanások pedig, nos egy kamasznál tök normális dolgok... én max azt tudom elképzelni ebben a helyzetben, hogy te olvastad valahol, hogy ilyen esetben lehet hormonvizsgálatot tartani, de az orvosaid nem tartják indokoltnak, mivel a korod miatt normális dolgokról van szó.
2014. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. 1 napos a menstruációm.
2014. jún. 3. 12:49
 15/18 A kérdező kommentje:
És a méhem meg a petefészkeim rendben vannak. Nem talált semmi rendelleneset az orvos.
2014. jún. 3. 13:04
 16/18 anonim ***** válasza:
Ahogy már többen is írták: KERESS MÁSIK NÖGYÓGYÁSZT!!!!
2014. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igenis menj el a bőrgyógyászodhoz, és mondd meg neki, hogy küldjön el. Miért ne küldhetne, ezt ki mondta neked?

Engem a háziorvosom nem küldött el soha vizelettenyésztésre a hólyaghurutom miatt, aztán egyszer csak lementem hozzá, és mondtam neki, hogy legyen szíves elküldeni. Tessék, túl vagyok a vizsgálaton. Meg van oldva a dolog. A háziorvos is húzta a száját, de ez van, ha valahova el kell menni, akkor el kell, hiába nem tetszik neki. Nem minden orvos lelkiismeretes.

2014. jún. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Már megvan a beutaló.
2014. jún. 4. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!