Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi gomba lehet hatással...

Hüvelyi gomba lehet hatással a menstruációmra?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kedvesemmel együtt voltunk,megszakítottuk az együttlétet.Még nem jött meg,és kicsit aggódom.Idegesség miatt is késhet(tapasztalat),ráadásul előtte egy hüvelyi gombás fertőzést szedtem össze egy táborban.Tudom,vegyek tesztet,de az még pár nap sajnos...Mennyi az esélye,h terhes lehetek?semmi tünetem nincs,se émelygés,se rosszullét,sem puffadás.A gomba lehet hatással a menstruációmra?
2008. júl. 30. 09:49
 1/1 anonim válasza:

Hát nah, ha a gomba konkrétan nem is, a rá kapott antibiotikum, vagy más gyógyszer lehet rá hatással, meg persze a stressz is(ahogy azt írtad).

Ha nincsenek terhességi tüneteid, akkor kicsi a valószínűsége, a legjobb megoldás valóban a teszt lenne. A megszakított együttlétnél fontos, hogy a ciklusodban mikor volt: peteérés környékén-e. Ha nem ment el a párod, akkor max. az előváladék okozhat gondot, de szerintem nem vagy terhes. Persze nem látunk beléd...szóval amit innen tanácsolni lehet, az az, hogy nyugodj meg, és ha továbbra is késik akkor csináld meg a tesztet.

2008. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!