Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Apró miteszer szerű kis...

Apró miteszer szerű kis feketés "pöttyök" jelentek meg a mellbimbómon. Mitől lehet? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Az elején azt hittem koszos maradt a fekete melltartó után, alaposabban megmostam de nem jöttek le. 21 hetes kismama vagyok, ahogy erősebben megdörzsöltem észrevettem, hogy ezek kijönnek. Hát elkezdtem ki/le-szedegetni magamról, de utána nem sokkal meg olyan kis gyöngyözött kis áttetsző váladék jelent meg. Alig észrevehető, ha nem figyelném észre se vettem volna. Mi lehet ez?

2014. máj. 24. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdés:

Terhességem 22. hetében járok, első babámat várom. Kérdésem a mellbimbó változására vonatkozik: a terhesség kezdete óta a "felszíne" megváltozott, "pikkelyes" lett, és fekete pontok találhatók rajta. Különösebb viszketést nem érzek, és az érzékenysége sem túl erős. Normálisnak tekinthető ez a változás, vagy igényel valamilyen kezelést?

Válasz:

A mell készül a szoptatásra, a tejelválasztásra. Az egyéni tünetek eltérőek lehetnek, de a leírtak nem mutatnak kóros elváltozásra. Gondozza, ne tegye ki napsugárzásnak, ha kell, krémmel puhítsa. Semmi kóros.

Dr. Nagy László

2014. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!