Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » ÁLLANDÓ gyuladásaim, van a...

ÁLLANDÓ gyuladásaim, van a hüvelyemben, és élég sokszor van folyásom, van amikor fáj a hasam, is . A napokban észre vette, vagy csip, vagy viszked, a hüvelyem, van valami megoldás erre?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Én fél évig éltem így, mindent kipróbáltam és az istennek se akart elmúlni. Eldobtam a tampont. Mióta nem használom elő se jött többet.


Nem tudom nálad mi lehet a probléma forrása, de fokozatosan rá kéne jönnöd, hogy mi okozhatja. Lehet táplálkozás miatt, higiéniás probléma, fehérnemű stb

2009. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvos. Amúgy a folyás természetes egy mennyiségben, annak lenie is kell, mert az a peteérést mutatja, de ha fáj, csíp, és viszket akkor doki.
2009. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
canesten combi a gyógyszertárból.
2009. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bizony. Az előttem szólóra ne hallgass, sose vegyél vény nélküli gyógyszert az ilyenekre!!!! Mindig orvos tanácsolta gyógyszert/krémet/kúpot kell alkalmazni!
2009. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
én fél évig szedtem az orvos tanácsolta gyógyszereket és szartsem értek, aztán a canesten combi meg rendbe tette, ennek már 3 éve és azóta sem jött elő semmim.
2009. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A canesten combi sem jó mindenféle fertőzésre, pl. a bakteriális fertőzésre egyáltalán nem való, de még a gombás fertőzések között is van olyan, amire hatástalan! Igenis nőgyógyászhoz kell menni, ha panaszaid vannak, ő pedig -ha nem egyértelműek a tünetek- csináltat egy tenyésztést és annak alapján ír gyógyszert.


Amúgy, a leírásodban feltűnt valami: ha a ciklusod közepefelé van néhány napig erősebb folyásod és ilyenkor fáj a hasad, az csak a peteérésed ártalmatlan kísérőtünete. A most tapasztalt csípés, viszketés viszont valóban fertőzésre utal.

2009. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs betegséged!Én is sokáig (8-10 évig) szenvedtem pont ilyen tünetekkel.Még az is előfordult,hogy büdös volt.Dokiról dokira jártam.Utoljára 1 nő nőgyógyász azt mondta nem jó a PH-ja a puncimnak.Laktacid hüvelyöblítést javasolt heti 1-2 alkalommal.(Volt kenet vizsgálat és ott minden normális volt)Ezen kívűl amit javasolok:Ne használj tangát,tampont.Sex után pisílj és mosakodj.Kakilás után mosakodj.Kevés cukrot egyél.Ha lehet ne szedj antibiotikumot amikor beteg vagy,mert felborítja az élőflórád.
2009. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon frappánsan megírt mindent az elöttem szóló!

Annyit tennék hozzá ,hogy okozhatja a habfürdő is, fehérneműn maradt mosószer stb...

Próbálj ki valamilyen tejsavas kúpot kúraszerűen éjszakára!(pl:génia92 ,Ovulobact)

Olvasd át a betegtájékoztatókat vásárlás elött!

Sokat segíthet!!

2009. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám,és a doki sem tudott rá megfelelő gyógyszert írni.Semmi nem használt.Én ajánlom az irrigálást colpo cliner laktóz tablettával,vagy akár kamilla teával.Nekem bejött.
2009. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!