Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön ki ilyen sűrűn az...

Miért jön ki ilyen sűrűn az aranyerem?

Figyelt kérdés
Nem túl rég kijött, akkor is alig akart elfelé múlni pedig volt rá kenőcsöm és kúpom is. Amikor elmúlt akkor pár nap után kijött újra.. Ezután pedig kb. 3 hétig kint volt, most húzódott vissza.

2014. máj. 6. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így ,mit te .. Eljön az a stádium ,mikor egyáltalán nem húzódik majd vissza . Nekem is külső aranyerem van ,de szerencsére nem okoz problémát .. de azért kenegetem aranyér kenőccsel . Hol jobban hol kevésbé van kint ,de teljesen nem húzódik vissza soha .Ezen csak az orvosi (sebészi ) beavatkozás tud segíteni ,ha majd rászánom magam .
2014. máj. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 imsexy válasza:
Nekem olyan aranyerem van. hogy benn van, csak amikor nagywczek akkor jon ki,marmint kinyomom. de aztan vissza megy. eddig meg nem zavart, csak analozni nem birunk emiatt a fiummal. meg nagywczeskor kicsit kellemetlen.
2014. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!