Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy minden...

Mitől lehet, hogy minden rosszabb mióta a tablettát szedem?

Figyelt kérdés
Milligest-et szedek. 2 napja jött meg. És azóta rosszabb mint valaka. Azért kezdtem el szedni, mert erősen és sokáig volt meg. Csak néha-néha görcsöltem. Most egész nap gyógyszeren élek annyira fáj a hasam. televagyok pattanásokkal, és 10 percenként kell tampont cserélnem. Ennyire még soha életemben nemvolt meg. Még 3 nap szünet van. Mivan ha elöbb kezdem el? Miért ilyen szar minden ettől a vacaktól?
2008. júl. 28. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon nem normalis, ha ennyire verzel! Tabletta ide, vagy oda, en huznek orvoshoz azonnal!


Tenyleg ennyire omlik beloled a ver, hogy 10percet bir ki egy tampon? Akkor ez tenyleg durva lehet. Ne vard meg, mig rosszabbul leszel, inkabb menj dokihoz!

2008. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anyám ma beszél a dokival, hogy milyen rossz a hejzet. De anyámat nemérdekli, csakhogy ne essek teherbe. Én meg végigsírom a napot, hogy nállam nincs szerencsétlenebb. Ha elöbb kezdem el szedni a bogyót nagybaj lessz?
2008. júl. 28. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne kezd el előbb szedni, attól még nem fog elmúlni a vérzésed. Minél előbb menj el dokihoz. Na meg azért se kezd el előbb szedni, mert lehet, hogy másikat fogsz kapni.
2008. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De amig ezvan semmiképp se tudok kilápni a házból. Amugy talán jobb. És már csak a ma és a holnap a szüneti nap. És biztos, hogy valamit lépni fogok. ha elkezdődik a suli, akkor igy nemjárhatok. nem is tudok..:S
2008. júl. 29. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!