Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent az hogy "barnázás"...

Mit jelent az hogy "barnázás" pontosan? Azt olvastam, hogy a mensi előtti több napi barnázás sárgatest elégtelenségre utal. Tualjdonképpen vér?

Figyelt kérdés

Barna, nem pedig piros? Mennyisége ugyanannyi mint pl ammikor megjön? (első napok), vagy talán csak egy halvány foltocska a tisztaságin, vagy sötétebb foltocska?

Segítsetek, mert most fog mejönnni, és most nem tudom hogy ez mi.

Köszönöm előre is!


2008. júl. 28. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem kell ezt így túlreagálni, nekem pl menszi után szokott ilyen lenni, amikor már alig van meg csak ilyen barna kis váladék jön. Illetve mikor először jött meg akkor csak ilyen barna valami jött belőlem. Szóval nem kell hipohondernek lenni, meg hát te ismered a saját tested.
2008. júl. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
"A menstruáció előtt és után észlelt barnás folyás nagyon egyszerű jelenség, ez is vérzés, csak olyan kis mennyiségű, hogy a vérfesték a hüvely savas vegyhatásától így átszíneződik."
2008. júl. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!