Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasmenésnél teljesen hatástala...

Hasmenésnél teljesen hatástalan a fogamzásgátló? Esetleg hasfogó tippet kérhetek?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel óta hasmenésem van, nagyon durván. Eszek valamit rá 5 percre pedig rohanok a wc-re... :S Sőt, ha többet iszok már attól is!

Tegnap este amikor már nem ittam-ettem semmit és kiürültem bevettem a fogamzásgátlót, majd reggelig semmi nem volt. Így felszívódott szerintetek? Mert ma reggel ahogy felkeltem kezdődött minden elölről!


Előbb sós főtt krumplit ettem, de az se maradt bennem... Viszont lassan megint be kell vennem a tabit!


Sajnos nincs itthon semmilyen gyógyszer hasmenés ellen, pechemre még holnap sem lesz gyógyszertár... Szóval hálás lennék 1-2 ötletért ami segít rajtam!


2009. dec. 25. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Vírus van, én vasárnap estétől tegnap estig fost@m. A fogi így nem a legmegbízhatóbb, ne görcsölj ezen. max. ebben a hónapban használtok kiegészítő védekezést.
2009. dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja és nálam nem hatott sem a gyógyszer (széntabletta, Smecta) sem a nyers krumpli, sem a sós krumpli, egyszerűen semmi! Pedig szinte csak krumplit meg kétszersültet ettem vasárnaptól tegnap estig! Tegnap este ettem egy kis húslevest meg egy kis káposztát, voltam háromszor nagywcn, tíz percen belül, és azóta végre semmi! Ma már zabáltam össze-vissza és semmi!


Szóval ne erőltesd ezt a fogamzásgátlót, mert a tegnap esti az egy dolog, hogy benned maradt, de sztem ma már ne görcsölj ezen. VEdd be, aztán tényleg védekezzetek máshogy ebben a hónapban.

2009. dec. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én meg azt hittem, hogy karácsonyi sütögetésnél túl sokat nyalakodtam a krémekből és azért van...:S Marha jó, hogy minden sz@r vírus megtalál engem. :(
2009. dec. 25. 23:33
 4/9 anonim ***** válasza:
A nagyapám és a két nagynéném is beteg, hánynak és fosn@k felváltva, plussz a két éves unokatestvéremnek is megy a hasa! Szóval vírus!
2009. dec. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm, hogy válaszoltál! :)

Nahát holnap cseppet sem lesz ciki, ha itt lesz a barátom, hogy egyfolytában rövidtávot futok wc-re...

2009. dec. 25. 23:36
 6/9 anonim válasza:
Ez egy nagyon régi recept.Fél pohár vizbe keverj el egy evökanál burgonya lisztet. Kétszer naponta reggel és este idd meg. Meglátod hogy beválik.
2009. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Burgonya liszt??? Az meg milyen? Attól tartok nincs itthon ilyen. :(
2009. dec. 25. 23:44
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem is védekezzetek most másképp,mert nem olyan biztos,hogy így fel tud szívódni a tabi. a széntablettán kívül nem tudok semmilyen módszert, esetleg holnapra csak azt a megoldást,hogy ne igyál és ne egyél semmit. a barátodnak meg megmondod,hogy beteg vagy,és biztos megfogja érteni:)
2009. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A főtt krumpli, nagyon jó hasmenésre!

Fogamzásgátlásra meg addig használj, hüvelybe helyezhető fogamzásgátló kúpot-vagy tablettát!

Recept nélkül kapható!

2009. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!