Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom, hüvelyégés,...

Alhasi fájdalom, hüvelyégés, mire lehet gyanakodni?

Figyelt kérdés

Múlt hét pénteken jött meg a mensim (fogamzásgátlót szedek 6éve). Eddig mindig betétet használtam, tampont még soha, azonban vasárnap kipróbáltam. Nem volt semmi problémám vele, azonban hétfőn mikor felhelyeztem, szúró és kényelmetlen volt. Hirtelen az jutott eszembe, hogy a tamponon felejthettem az "orron" lévő fóliát, amiatt gyorsan ki is vettem, azonban rajta már nem találtam. Ezután már nem tettem fel újabb tampont, csak betétet használtam, azonban a hüvelyem elkezdett égni. Nem tudom, hogy csak beképzeltem-e, de aznap este nagyon fájt a hüvelyem, nagyon száraznak éreztem. Másnap még éreztem ezt az égő érzést, de arra gondoltam, hogy a tampon kiszárította a hüvely falát (mivel sosem volt teljesen megtelve a tampon, sőt utoljára egyáltalán nem, amikor kivettem). Tegnap este viszont 2 új tünet jelentkezett nálam: fürdés előtt megnéztem a hüvelyem külső részét, és azt vettem észre, hogy az egyik oldalon a nagyajkak és a kisajkak között a bőr kivörösödött, és ég. Ezt vastagon bekentem Canesten krémmel, a biztonság kedvéért. Aztán mikor lefeküdtem aludni, az alhasam elkezdett szúrni fekvőhelyzetben nem tudtam szinte megmozdulni se, annyira szúrt, nyomásra is fájt. Ma már nem szúr, azonban olyan érzés van a hasamban, mint ha "mindjárt megjönne a vérzésem". Tegnap vettem be az első tablettát, és már vérzésem sincs. Hüvelyfolyás szinte egyáltalán nincs, ezáltal szaga sem érezhető, csak égő érzés van.

Bocsi a hosszú leírásért. Ha valaki esetleg ráismerem a tünetekből egy betegségre, akkor légyszi az írjon!

Köszönöm.

u.i.: Aki csak hülyeségeket írna válasznak, az lapozzon tovább.



2014. máj. 1. 15:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!