Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik mindig a menstruác...

Miért késik mindig a menstruációm? (17/l)

Figyelt kérdés
13 voltam amikor először megjött és nekem még mindig nem állt be. A múlt hónapba egy hetet késett most már a 8. napnál tartok. Tavaly nyáron 3 hónapra beállt de már megint teljesen rendszertelen. Voltam 4 hónapja orvosnál azt mondta hogy minden rendben van sokat stresszelek biztos. Sajnos azon nők közé tartozom akik a menszesz előtt teljesen megbolondulnak. Két alternatíva van: 1. Vagy mindenért belekötök a páromba 2. Vagy mindenféle dolgot beleképzelek a kapcsolatunkba hogy már biztos nem szeret biztos nem vagyok neki olyan fontos mint régen. Pedig én egy teljesen optimista ember vagyok de ilyenkor meg minden bánt engem minden rosszul esik. A másik meg az hogy a párommal leszoktunk feküdni, óvszerrel védekezünk de mégis van bennem mindig olyan gondolat hogy terhes vagyok e. Semmi terhességre utaló tünetet nem érzek, viszont amikor megjön olyankor teljesen megnyugszok nem vagyok se idegbeteg és a kapcsolatunkait tökéletesnek látom. Nem tudtok tippet adni hogy megjöjjön már végre? Vagy hogy ezeket a lelki kitöréseket kezeljem?
2014. ápr. 28. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig késik, akkor nem késik, csak hosszabb a ciklusod.
2014. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerinted lehetséges hogy nekem 35 napos ciklusaim vannak?
2014. ápr. 28. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:

persze, nekem is 35 napos

a 28 nap a nagykönyv, de 21-35-ig jó

Régen én is azt hittem, hogy mindig késik, aztán néztem, hogy mindig ugyanannyit késik, tehát csak hosszabb a ciklusom :D

2014. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és a lelki dolgokra nem tudtok tanácsokat adni?
2014. ápr. 28. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bármi problémád lenne.
2014. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gabica12105 válasza:
ez sokmindentől függhet nekem 2évig mindig akkor jött és tavaly nyáron táborba meg megjött és ráadásul mentalvós volt az időjárás is befolyásolhatja meg a sportolás szóval na de ha nagyon össze-vissza jön inkább menny orvoshoz nehogy legyen valami baj
2014. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!