Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás, vagy valamilyen más...

Felfázás, vagy valamilyen más fertözés lehet?

Figyelt kérdés
Elöször olyan tüneteim voltak, mintha felfáztam volna (gyakori pisilès, fájdalmas, csípö èrzès) . Aztán pár napra rá azt hittem elmúlt, amikor elkezdtem ègni odalent, ès a folyásom is nagyon lecsökkent. Viszketni nem viszketek, viszont egyetlen 1x nagyon híg, átlátszó folyásom volt amiben pár fehèr darabka volt. Orvoshoz sajnos mèg nem tudtam eljutni, mert közben megjött, de nagyon aggódom mert mèg sosem volt fertözèsem. Szerintetek mi lehet?
2014. ápr. 26. 20:21
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt/van hasonló gondom, és nekem azt mondták húgycsőgyulladás lehet, de én nem nőgyógyásznál jártam. Szerintem mindenképp menj orvoshoz, majd megmondják mi a gond. Addig is ne pánikolj, azzal csak magadnak ártasz! :)
2014. ápr. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez urológiai probléma lesz, házi orvos, vagy urológus írhat fel rá antibiotikumot.
2014. ápr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm. :) Megnyugodtam, hogy nem komolyabb.
2014. ápr. 27. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!