Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Többi lent

Ez mi lehet? Többi lent

Figyelt kérdés

Néhány napja átlátszó folyásom van. Állagra mintha ilyen nyálkás cucc lenne. Majd 2-3 napja ha pisilnom kell, egyből fájni kezd a hasam alja, de nem a húgyhólyagom fáj, mert az tudom milyen érzés, amikor a vizelet nyomja. Reggel, mikor felkelek a legrosszabb, mert akkor nagyon fáj a hasam alja.

Azt tudni kell, hogy nem pontos a menzeszemm, mindig késik kb 1 hetet, de ezzel tavaly voltam orvosnál és azt mondta, hogy 10 nap késés belefér, szóval ezt okésnak tudhatom.

Cickafark teát szoktam inni menzesz előtt, mert az segít meghozni. Eddig mindig bevállt. A héten is ittam (ugyanolyan a doboza egy másik teának is és összecseréltem véletlenül) és lehetséges, hogy ezért fáj ennyire a hasam? Még 10 napom van az "előírt" 28 napos "szabadságból".

Nem voltam együtt senkivel, nincs párom.

Szerintetek mi lehet ez? Orvoshoz nem szívesen mennék, de ha nincs más megoldás akkor muszáj lesz.

Ötlet vagy valakinek tanács?

Köszönöm!!!

19L



2014. ápr. 20. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszerűen meg fog jönni, és azért fáj. Néha lehet eltérő, nem mindig produkálja az ember ugyanazokat a tüneteket. Szerintem nem kell aggódnod. :)
2014. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2014. ápr. 21. 10:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!