Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikumkúrát írtak fel...

Antibiotikumkúrát írtak fel ma este az ügyeleten, kiváltottam?

Figyelt kérdés
Bevettem egyet ma este, de az előírt az napi 2db. Vehetek be még egyet ma éjjel vagy inkább holnap reggel és majd holnap este az azutáni napi adagot?
2014. ápr. 19. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggel 1, este 1.
2014. ápr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nagyon köszi!!!
2014. ápr. 20. 00:13
 3/7 anonim ***** válasza:

De nyilván az orvos is mondta, a gyógyszerész is, végső mentsvárnak meg ott a kvahosszú használati útmutató a dobozban....

Meg ez logikus is mindenkinek, aki elmúlt 6 éves, és életében szedett már bármilyen gyógyszert kúraszerűen....

De ha 5 éves vagy, akkor kérdezd meg a szüleidet4

2014. ápr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként az elsőt se szabadott volna ÚGY bevenni, hogy nem olvasod el a tájékoztatót! Bajod is lehet!
2014. ápr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aminek az adagolása 2x1, azt napi 2x kb. 12 órás időközönként kell bevenni,mert a szérumban így marad folyamatos a gyógyszerszint. Ez lehet reggel és este,lehet nappal és éjszaka,mindegy,de az időközöket be kell tatani.
2014. ápr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aki kiosztott: a logikusság ott kezdődik, h elolvasod a kérdést. Mivel este kaptam a gyógyszert, abban a napban már nincs reggel és az útmutató sem írja, hogy mi van akkor, ha nem reggel kapja valaki a gyógyszert. Ennyi!
2014. ápr. 20. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Antibiotikum mellett szedjél hüvelyflóra helyre állítót is mert komoly esélyed van gombás fertőzésre is.
2014. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!