Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 napot késik a menzeszem,...

6 napot késik a menzeszem, normális?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! 28 napra jött meg az előző havim, most 34. nap van és még mindig semmi!!! Csináltam 2 tesztet, negatív mindkettő! A hasam nem fáj, semmi változás, de a cicim már legalább 2 hete érzékeny, de nincs megdagadva vagy ilyesmi. Az első teszt negatív lett, normálisan vártam vele kb 10 percig elnézegettem és semmi csík nem volt, csak a kontroll csík. Később újra elővette, este és akkor mondjuk már el volt színeződve, volt rajta egy halvány csík!!! De ma reggel az újabb teszt már abszolút negatív volt! Szerintetek késhet ennyit a menzesz, normális? És a teszt csak az elszíneződés miatt mutatott egy csíkot? Mert amikor megcsináltam tényleg jól megnéztem, és nem volt rajta csík...
2007. okt. 14. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat pár napos csúszás,de ha egyébként pontos a ciklus lehet valami mögötte.Szerintem menj el a dokihoz,ő tud ultrahangot is csinálni vagy vérvétellel biztosra kimutatható ha terhes vagy!
2007. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha van arra esélyed, hogy babád legyen, keress fel egy orvost, mert a tesztek sajna néha csalnak.

A doki megvizsgál és ultrahanggal ellenőrzi a tényállást.

Bármi is legyen , ami egy normál ciklust megzavar, szerintem érdemes megtalálni az okát.

nekem pl cisztám volt, az miatt nem jött meg, de tünetem nem volt.

Menj orvoshoz és jó egészséget kívánok

2007. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!