Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megváltozott menstruáció oka...

Megváltozott menstruáció oka mi lehet?

Figyelt kérdés
3-4 hónapja megváltozott a mensesem időtartama,mennyisége és a ciklus sem ugyanannyi! Most rövidebb ideig 3-4 napig tart,32napra jön meg,gyengébb a vérzés,míg pár hónappal ezelőtt még 28-30 napra jött meg,erős vérzés volt és akáp 5-7 napig is eltartott! Nem szedek fogamzásgátlót viszont a párommal pont 3 hónapja élünk szexuális életet! Minden alkalommal védekezünk,óvszerrel mely nem lyukadt ki egyszer sem! viszont 2 hónapja szedek asztma gyógyszert!nem tudom az befolyásolhatja?! Mi lehet az oka hogy. változott?

2014. ápr. 17. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Elöször is csinálj egy tesztet, mert a megváltozott menzesz lehet terhesség jele is.


Az asztma elleni gyógyszer nem hat a menzeszedre.

2014. ápr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A menstruáció jelentős megváltozása jelezhet valamilyen nőgyógyászati problémát, ezért érdemes elmenni orvoshoz. De lehet, hogy nincs semmi, végül is nem vagyunk gépek, nem lehet mindig ugyanolyan.
2014. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Semmi okom nincs azt feltételezni hogy terhes lennék mert egyetlen alkalom sem volt amikor ne védekeztünk volna és nem lyukadt ki egyik sem! Természetesen én is gondoltam rá de úgy érzem hogy ez kizárható tény! De köszönöm!

Mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz! Köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 18. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!