Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Marcius 31. etol barnazas 5...

Marcius 31. etol barnazas 5 napig most meg hasszurka? Mitol van ez?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 00:37
 1/6 anonim válasza:
0%
Áá hazudsz..
2014. ápr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Felfázás okozhat ilyen tüneteket, azt javaslom, menj el dokihoz, mert egy nem kezelt gyulladás később súlyos tünetekkel járhat, akár petevezeték elzáródást is jelenthet. :(
2014. ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a helyzet az hogy fogamzasgatlot szedek.viszon a harmadik kesos napon halvany pozitivat teszteltem.a 3.kesos napon delutan elkezdtem barnazni.ez 5 napig tartott.azota teszt negativ.de terhes tuneteim meg vannak hanyinger mellfeszules,este is szurkalt a hasam.dokihoz meg nem tudok menni mert kulfoldon vagyok.............. :(
2014. ápr. 14. 14:20
 4/6 A kérdező kommentje:
kedves 1-es.neked mi bajod van???
2014. ápr. 14. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok. Azóta is negatív? Lehet volt megtermékenyülés, csak nem tapadt meg. Vagy a fogamzásgátló miatt, vagy pedig mert nem termel sárgatesthormont a szervezeted, és nem tudja megtartani a babát. De gondolom, hogy tabit szedsz, így nem is szeretnél babát, és majd ha abbahagyod, utána kell kivizsgálásokra menni, hogy megfelelőek-e a hormonszintjeid.
2014. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
voltam tegnap dokinal.de meg se vizsgalt kellett ott csinalni egy terhesegi tesztet ami persze negativ volt.de mondtam is neki elotte hogy mar negativ.kesett pozitiv lett elkdezdtem barnazni onnantol negativ.de meg egy ultrahang sem volt..............
2014. ápr. 16. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!