Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vörösborral tényleg lehet...

Vörösborral tényleg lehet siettetni a menstruációt?

Figyelt kérdés

Mármint hogy xy mennyiségűt megiszok akkor megjön hamarabb?

Tegyük fel hogy késik.... Ez egy példa

Akkor mennyit kell inni ahhoz hogy hamarabb megjöjjön?



2014. ápr. 10. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Ha nagy menyiségü vörösbort iszol, akkor részeg leszel töle, de nem jön meg elöbb a menzeszed.


Ha késik, akkor annak oka van, és az okot kell megszüntetni ahhoz, hogy megjöjjön.

2014. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert sok helyen hallottam már
2014. ápr. 10. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet siettetni vele, de megfelelő dózis után már nem fog zavarni a probléma.
2014. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok helyen hallhattál orbitális baromságokat, pl. ezt is. A menzeszed hormonális hatásra működik, saját rendszere van. Hatalmas és hosszútávú, mély stresszre borulhat csak fel (pl. közeli hozzátartozó miatti gyász), vagy egyéb betegségre, vagy koplalás miatt (anorexia nervosa) és akkor sem tudod, hogy korábban jön vagy később.


Ne szórakozz vele, mert majd akkor nyögöd a mostani marhaságaidat, amikor gyereket akarsz és az istennek sem fogsz megfoganni.

2014. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyet nem hallottam, de a citrommal sok citromléval nekem sikerült kb 4 nappal eltolnom.
2014. ápr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És mennyi citromlevet kell inni?
2014. ápr. 11. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!