Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők, veletek is elő...

Lányok/nők, veletek is elő szokott fordulni?

Figyelt kérdés

Sokkal gyakrabban kell betétet cseréljek , mert oldalt kifolyik... Az elején és a hátulján a betétnek nincs semmi. Én csinálok valamit rosszul vagy másokkal is elő szokott fordulni? Mit tehetnék ,hogy többet tartson egy betét, mert holnap nem tudok folyton a WC-re rohangálni.

15/L



2014. ápr. 9. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szokott előfordulni. De gondolom hogy vagy nem a vérzésednek megfelelő erősségűt használod vagy nem jó minőségű a betét elmozdul.
2014. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert tampont hordok, a betét gusztustalan.
2014. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A betét nem mozdul el és a vérzésem lehet bármilyen, ugyan az a gond.
2014. ápr. 9. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyén hangzik, de nem lehet a bugyiddal van gond? Ha úgymond "lazább" bugyi van rajtam, akkor az össze vissza mozdul, ahogy közlekedek, tehát maga a betét is csúszkál. Ha Ilyen feszes pamut bugyit húzok fel, minden a helyén marad.
2014. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor volt ilyen amikor elég laza volt a bugyim, amikor feszes testhezállót vettem fel,nem volt ilyen gond!
2014. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Használj vattát is ha tudod hogy sokáig nem érsz el WC-re..erős vérzésnél tampont sem szabad nagyon..csak ha nagyon gyakran cserélheted..
2014. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!