Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel, hogyan szőrtelenítsem...

Mivel, hogyan szőrtelenítsem magam?

Figyelt kérdés

Lány létemre szőrös a hasam és a combom is meg dúsabb a szőrzetem a lábamon is (voltam már orvosnál). Borotvát használok, párszor epiláltam a bokámtól a térdemig de azt nem bírom, ezért ott is borotválom. Nagyon hamar visszanő így meg a hasamon borotválás után is lehet érezni, hogy borotválom és még kicsit ki is pattog. Kozmetikushoz nem akarok menni mert nagyon szégyellem még anyukám előtt is. Mit tegyek?

17/L


2014. ápr. 6. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

AZ epiláláshoz hozzá fogsz szokni, és hsa rendszeresen csinálod, egyáltalán nem fog fájni.


Ha eleinte elviselhetetlen, recept nélkül lehet Lidocain krémet kapni, de vigyázz a használatával, a megengedett mennyiséget ne lépd túl.

2014. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
12 éves koromban kezdtem el epilátort használni és sose tudtam hozzászokni mert nem bírom a fájdalmat. Izzadtközben a tenyerem, talpam és legszívesebben sírni tudtam volna. A gyantát még nem próbáltam de nem tudom mennyire lehet tartós.
2014. ápr. 6. 19:04
 3/13 gömbicica ***** válasza:

Nem mindenki szereti a kopasz testet, ne tulajdonits neki nagyobb jelentőséget, mint amivel bir. EGyébként meg

nyugodtan menj kozmetikushoz, nem Te leszel az első, akinek gyantázzák a lábát! nem kell ezt szégyenleni. ne viccelj!

doki nem tud erre mint mondani.

ha hormonrendszeredben ha nincs hiba, akkor marad a gyanta. meg lehet szokni.

mondjuk fazon, és hónalj gyantától nekem hajam égnek állt, igy fazon maradt olyannak mint amilyen, hónalj gyanta helyett meg időnként borotva :-)

2014. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A láb az más, de a hasamat iszonyatosan szégyellem. A barátomnak se mertem még ezt elmondani, ő meg nem érti, hogy miért nem engedem,hogy megsimogassa a hasamat. Az orvosok előtt is csak takargatom magam. Hiába borotválom le, attól ugyanúgy lehet érezni meg látni :(
2014. ápr. 6. 19:16
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki a szőrtelenítőkrémet. :)

Ha pedig kipattog, kend be alaposan testápolóval. :)

2014. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Oké.

A szőrtelenítő krémnek nem olyasmi a hatása mint a borotvának?

2014. ápr. 6. 21:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Hogy értve? :)
2014. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam még régebben, hogy attól a krémtől is ugyanúgy kinő hamar a szőr. Mert ugye nem tövestől szedi ki.
2014. ápr. 7. 06:18
 9/13 anonim ***** válasza:
próbáld ki egyszer a szőkítést. jobb, mint a borosta.
2014. ápr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Wenda_96 válasza:
Nekem is hasonló problémám van. Kozmetikushoz járok és nem csak a hasam, de a derekam és a fenekem is gyantáztatom. Menj el hozzá nyugodtan, ez a munkája és nem fog kinevetni! Gyantázás után hetekig nem nő vissza és egyre gyengébb és vékonyabb szálak fognak nőni,míg végül kikopik. Ezzel ellenben a borotválás csak erősíti a szőrszálakat.Nem beszélve arról,hogy a borostás pocak nem túl szexi :S
2014. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!