Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehérfolyásom van! Ha közelebr...

Fehérfolyásom van! Ha közelebről szagulom kicsit büdösebb a szaga! Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval kb. másfél, 2 éve fehérfolyásom van. A kezdetektől ha közelről megszagultam érezni lehetett a szagát. Ez folyamatos, és néha észreveszem, hogy mikor az iskolában vagyok vagy otthon szét áll a lábam (úgy ülök) érezni lehet. Olyankor kimegyek WC-re és olyan ragadós az állaga.(De mikor nem rögtön megyek ki akkor száraz.)Még nem menstruálok, júniusban leszek 12 éves. Mióta fehérfolyásom van nől a mellem, és szőrösödik. Nem csíp, nem fáj csak szagos. Nem használok tampont, betétet sem. Anyukám már tud régóta róla, de nem nagyon izgatja, azt mondja hogy normális. Mit tegyek? Van valami baj? Kérlek segítsetek!!!!
2014. ápr. 2. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális, viszont ha zavar, akkor használj tisztasági betétet.
2014. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt 12-13 évesen.Hamarosan menstruálni is fogsz.Vegyél intim folyékony szappant ami lugos kémhatású és ne mosd magad ott tusfürdőkkel.Használj intim betétet,és lehet kapni intim frissítő kendőt is ami kellemes illatú és nem lesz rossz szagú ott.A Rossmann-ba,vagy a DM-be tudsz venni ilyeneket.Pl.SAGA termékek
2014. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem intim tusfürdőket meg ilyen illatosított vackokat ne használj, szépen felborítják a hüvelyflóra egyensúlyát és utána szenvedhetsz állandóan visszatérő fertőzésekkel. Mosakodásra ott jó a sima lanygos víz.
2014. ápr. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, ez normális.
2014. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!