Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is fáj a hüvelye a...

Másnak is fáj a hüvelye a ciklus második felében? Más is lett érzékenyebb a ciklusban történő szakaszokra vetélés után?

Figyelt kérdés
18. napon vagyok, 3 nappal az ovulációm után. Még most nem tudom, hány naposak lesznek a ciklusaim, vetélés utáni 2. hónapban vagyok. A mellem is elkezdett kicsit fájni. Az ovut is erősebben, 3 napig éreztem, előtte csak egy nap egy kicsi fájdalom volt, most meg fél napokat fájt. Úgy érzem, minden egyes vetéléssel érzékenyebb a szervezetem, jobban megérzem a különböző szakaszokat. Sajnos 2. vetélés volt, első után kezdtem el érezni az ovut, és a beágyazódást is éreztem a 2. vetéléses terhességgel. Félek, most már majd minden napra jut majd valami fájdalom a ciklusom miatt, ami jelez valamit.
2014. ápr. 1. 16:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!