Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettentő érzékenyek lettek a...

Rettentő érzékenyek lettek a mellbimbóim, mitől lehet és mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
A barátom minden együttlét folyamán izgatja a mellbimbóimat. Az elmúlt kb. 2 hónapban viszont már mikor hozzáérek szinte fáj, olyan érzékeny. Ez mitől lehet? ÉS mit lehet ez ellen tenni? A környéke nem érzékeny, csakis a bimbó. A közepén megjelent pici fehér pötty. Nyugtassatok meg. hogy ezek nem terhességre utaló jelek!! Köszönöm a segítséget!
2014. márc. 31. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig de.... nem ijesztgetni akarlak, de nekem már 12 hetes volt a terhességem, mikor leesett hogy babát várok... Volt menzeszem, bár nem időre, hanem össze.-vissza, de ez nem tűnt fel, mindig is ilyen volt. Akkor vált gyanússá, mikor így, mint neked fájtak a mellbimbóim, és megnyomtam...jött belőle a fehér "pötty"... szóval, a legjobb lesz, ha reggel csinálsz egy tesztet. Amint látom nem kívánt baba lenne, szorítok neked, hogy csak a hormonjaid vacakoljanak. Azért írj majd hogy mi lett, kíváncsi vagyok.
2014. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is összevissza volt a menzeszem mindigis, de mostanában van, hogy 2 hét után és van hogy 5 hét után jön meg, ráadásul most 3 napig volt barnafolyás is csak úgy, a menstruáció után másfél héttel. Nagyon félek, de majd venni fogok egy ilyen tesztet minél hamarabb. Köszönöm a segítséget.
2014. márc. 31. 21:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyit még meg tudnál mondani hogy kb mennyibe kerül egy ilyen teszt? Függ a menstruációtól, hogy mikor lehet elvégezni?
2014. márc. 31. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Hű, pontosat nem tudok mondani, de szerintem 800 és 1000 forint körül. Tesco, Dm, patika ilyen helyeken találsz, általában az óvszerek környékén tartják. Rá van írva mikor érdemes tesztelni, van olyan, ami a reggeli első vizeletből, van olyan, ami mindegy mikor végzel.
2014. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha már régebb óta érzékeny a melled, és jön is belőle valami, az már nem éppen friss dolog lehet, tehát minél előbb tesztelj. Ha negatív lesz, akkor is érdemes felkeresned az orvost, mert valami nagyon felborult a hormonrendszeredben, helyre kell tenni. Szorítok! :-)
2014. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Tesztet végül nem csináltam, de orvosnál voltam, ő is hormonzavarra gyanakodott, de elküldött terhesröntgenre, ahol megállapították, hogy nincs semmi baj, csak kicsit felborult a hormonháztartásom.:) Vettek tőlem vért, és most várjuk az eredményt. De nagyon megnyugodtam.:)
2014. ápr. 10. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!