Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire lehet kihatással a...

Mennyire lehet kihatással a klimax a nemi életre, vagy a menstruációval megszűnnek a vágyak is?

Figyelt kérdés
47 éves nő vagyok, és már kb kettő éve benne vagyok a klimaxban!Sajnos sexuális kapcsolatom elég ritkán van, és az az igazság, hogy nem is igazán kívánom, mert nem tudok beindulni az előjátékok folyamatára sem!Mivel állandó partnerem sincs, így nem is merek ismerkedni sem, mert az első adandó sexuális együttlétkor, már kiderül, hogy nem tudok beindulni!Régebben minden rendben volt, és imádtam szeretkezni! Most viszont nem tudom mit tegyek, hogy be tudjak indulni! Valakinek hasonló tapasztalat? Vagy mit lehet ilyenkor tenni?Van e rá megoldás?
2014. márc. 31. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem igazán nem sokat változott.

Ami egyértelmüen pozitív, hogy nem kell a fogamzásgátláson gondolkodni, már nem lehetek terhes. (Nekem már teljesen lezárult ez a szakasz)

Ami kellemetlen, hogy sokkal nehezebben nedvesedek be, de hosszabb elöjáték és néha síkosítóval meg lehet oldani a problémát.

Viszont nekem állandó partnerem van, akivel ezt is meg tudom beszélni.


(Meg egy kérdés: ha nincs partnered, akkor szoktál önkielégítést végezni? Mert az segít egyrészt a vágyat (a szexre) fenntartani, másrészt meg könnyebben beindulsz a tényleges szexnél is. Ha nem, akkor próbáld ki rendszeresen.)

2014. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Igazából már az önkielégítés sem hoz izgalomba, és már arról is lemondtam! Sajnos!! :(
2014. ápr. 1. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig ez is olyan, mint a sport, ha "edzésben vagy", akkor sokkal jobban megy:)


Szóval ha szeretnéd a szexet, akkor gyakorolj!

2014. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!