Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg vagyok ijedve. Miert késik?

Meg vagyok ijedve. Miert késik?

Figyelt kérdés
16/ 173 49-50kg,2éve menstrualok , másfél hónapja keményen edzést folyatok,4-5km heti5x ,ill egyéb gyakorlatok, 500g-os C-Vitamint kezdtem el szedni egy hónapja,másfél hónapja költöztünk el El otthonról ,másik házba.talán ez járhat némi stresszel. Ezek azok amik infok lehetnek, már vagy egy hete késik ,de a tüneteket viszonyt érzem néha görcs,és minden percben ehetnek, de a menzi..sehol.. Kérlek valaki ,aki jártas ebben a témában nyugtasson meg,hogy nincs komoly baj ,hanem csak a felsorolt infok valamelyike befolyásolja. Nagyon remélem:(..

2014. márc. 30. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a terhesség 100%-ig kizárt, akkor a felsoroltak valamelyike lesz a bűnös.
2014. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán később volt peteérésed, velem is előfordult már. Ennél fogva később jön meg, mert peteéréstől számítva kb. 14 múlva jelentkezik vérzés.

Viszont mondanak itt olyanokat is, hogy a nagyobb mennyiségű citrom is késlelteti a menzesz (nem tudom, hogy a C vitamin tartalma miatt-e), de akkor lehet, hogy a C is bűnös lehet.

2014. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát ,akkor nincs baj ugye? De az normális,hogy ennyi idősen nem napra ponotos ugye?
2014. ápr. 1. 07:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, nyugi!
2014. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi..
2014. ápr. 5. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!