Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előre is bocs a kellemetlen...

Előre is bocs a kellemetlen kérdésért, de ugye az nem lehet, hogy éjjel, álmomba befosok úgy, hogy nem veszem észre? Ugye felébredek ha jön az inger?

Figyelt kérdés
Ma délután vagy 4x kellett már WC-re rohannom és nem tudom mitől van...csak most kicsit félek lefeküdni...:/
2014. márc. 24. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Ha mélyen alszol és híg a székleted, akkor nincs kizárva, de ne szégyelld magad, hiszen nem tehetsz róla.
2014. márc. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én midnig fel szoktam ébredni de egyik barátnömmel egyszer elöfordult amit irtál, mondta hogy nagyon gáz volt... de nem sok jött neki igy de az ágy olyan lett kicsit.
2014. márc. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felébredsz. Fosás előtt jön egy melegségérzet meg hasgörcs, tuti felriaszt.
2014. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Betennék a bugyimba egy betétet hátrébb tolva...
2014. márc. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be alvás előtt 1 órával egy széntablettát.
2014. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!