Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hetvenkétórás tabletta,...

Hetvenkétórás tabletta, hóközi vérzés, de mikor kellett volna nem jött meg! Ez így normális?

Figyelt kérdés
Általában minden hónap 12-15 körül szokott megjönni. Februárban 72 órás tablettát kellett bevennem. Utána rendesen menstruáltam. Kb két héttel utána először kicsit barnás majd erősebb vérzésem volt. Most viszont nem jött meg! Inkább halvány sárga folyásom van. Ez így normális?
2014. márc. 22. 13:43
 1/2 anonim válasza:
Tudomásom szerint a nagy adag hormondózis miatt több hónapig is vacakolhat tőle a menstruációs ciklus. Ugyan én még nem tapasztaltam, de hallottam, hogy egy fél évig nem jött meg neki rendesen, azóta pedig semmi problémája. Szerintem egyénfüggő, mindenki szervezete másképpen reagál. Ha továbbra is fenáll a probléma ajánlom a dokit. Jobbulást női dolgok terén :-)
2014. márc. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen normális, tényleg van akinek akár hónapig bezavar épp ezért csak akkor szabad használni ha nagyon muszáj.
2014. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!