Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja azt, hogy a...

Mi okozhatja azt, hogy a ciklusom 22. napján volt peteérésem? Mert elméletileg ennek a 12 és 18. napok közt kéne bekövetkeznie.

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
van akinek késöbb van mert hormonális ok miatt hossazbba ciklusa. Honnan tudod biztosan hogy akkor otl peteérsed? orvos mondta uh alapán? teszteltél avgy mérted a hödet?
2014. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából onnan tudom, vagy gondolom, mivel emígy is hosszabb ciklusaim voltak és a ciklus 20.napján elkezdtem élesebb petefészek fájdalmat érezni, elég gyakran, szúrt akkor ha is leültem, akkor is ha pisiltem. 21.napon még erősebben fájt, 22.napon meg alig bírtam felegyenesedni, annyira durva volt órákon át, estére meg elmúlt. Másnap amúgy is mennem kellett dokihoz, rákérdeztem, megvizsgált és elmagyarázta, hogy ez valószínűleg ovulációs fájdalom lehetett. Nagyobb volt a tüsző a megszokottnál és több folyadék is volt benne, ezért érezhettem ennyire erősen.
2014. márc. 19. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!