Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket a nemi szervem?

Pkl kérdése:

Miért viszket a nemi szervem?

Figyelt kérdés

Nem voltam nyaralni és nem érintkeztem semmivel.

Kicsit néha ég, de nem annyira... viszketni pedig nagyon viszket, és már az is fáj, ha ülök...

Várjak, hogy elmúlik, vagy dokihoz kell mennem?

(13/L)


2014. márc. 18. 14:31
 1/6 A kérdező kommentje:
(A nődoki megvizsgálja, vagy nem?)
2014. márc. 18. 14:46
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is doki. Allergiától elkezdve a gombáig meg akármiig minden lehet. (Közös WC használat suliban pl). Amúgy lehet tisztítószer vagy mosószer irritáció.

Én az ilyenek miatt sima szappannal és kézzel mosom ki a bugyijaimat és a zoknijaimat is! Azt jól kiöblítem és így nem csíp semmi. :)

2014. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Igen, menj dokihoz.
2014. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Ez lehet allergia új fajta mosószertől, vagy mosakodószertől is, lehet műszálas bugyi is az oka esetleg, de lehet akár gombás fertőzés is, amire gyógyszertárban kapható kenőcs+hüvelykúp (Canesten combi).

Jó lenne anyuddal megbeszélnéd ezt.

2014. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélj anyukáddal és esetleg vegyetek Canestent.
2014. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kéne rendszeresen mosdani meg jól megdörzsölni krémes szappannal! Meglásd, szép, pelyhes szőröd lesz.:) Tanács;)
2014. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!