Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A sima ob. mini-től mennyivel...

A sima ob. mini-től mennyivel drágább az olyan aplikátoros ob. mini? Egyáltalán van aplikátoros ob. mini? 13/L

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom erre a tampon felrakós csodára gondolsz. Sztem biztosan van de drágább és nem éri meg. Egyáltalán nem fogja megkönnyíteni, hidd el csak egy kis gyakorlás kérdése, és simán fent lesz. Ne pazarold el a pénzedet rá, nem igazán éri meg. Rádásul ezeket csak egyszer lehet használni tehát ha azt nézzük h a mini tampont egy nap hányszor kell kicserélni....
2009. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én személyszeroint nem tudom, hogy az O.B miniből lenne-e aplikátoros változat, de én nem ajánlom. Párszor próbáltam az aplikátoros verziót, de szerintem tökre kellemetlen érzés...
2009. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 13 évesen ne használj tampont.
2012. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem meg semmi közöd hozzá, hogy én mit használok! Egyébként azóta 16 éves vagyok.
2012. márc. 21. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!