Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert nem er ossze a mellem?

Miert nem er ossze a mellem?

Figyelt kérdés
Ha elore hajolok akkor kulon all mindd a ketto. Egy csomo nonek egy pontbol indul ki nekem nem... Az unokatesomnak meg a nagynenemnek is ilyen pedig nekik elegn nagy mellei vannak? Mitol van ez? Genetika?
2014. márc. 2. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
nme igazán értem ezt hogy érted....? Mi az hogy 1 pontból indul ki? a két mell nem egy pontból indul ki. Akinek nagy melle van összeér de nem scak elöre hajolva. akinek nincs nagy nem tud összeérni. Egyébkétn nekik ruhában láttad mega többi n9önek is csak ruhán keresztül érted hogy összeér vagy meztelenül is? tudod a push up melltartó csodákra képes...
2014. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, genetika.
2014. márc. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves elso ugy ertem, hogy peldaul anyanak ahogy elore hajol nem ket kulonallom melle van hanem olyan mintha egy pontbol indulna ki.

Masodik koszonom

2014. márc. 5. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!