Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudnának ezzel csinálni? :c

Mit tudnának ezzel csinálni? :c

Figyelt kérdés

Az egyik mellem jóval nagyobb mint a másik és lejjebb is van..

Ez így marad örökre? Beteg vagyok? Megfogok halni? Meg kell műteni?


2014. márc. 2. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Ne aggódj, meghalni biztos nem fogsz! Hány éves vagy? 20 éves korodig fejlődhetnek a melleid, és csökkenhet köztük a különbség.
2014. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
huh akkor jo. 17.
2014. márc. 2. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
én is csak nyugtatnálak, hogy ne félj, nem vagy beteg... senkinek sem egyforma és néha sajnos előfordul, hogy az egyik nagyon megnő a másik meg kicsi marad... amit tehetsz: plasztikai műtét :) nem tudom mennyi idős vagy most, de szerintem egy ilyen műtétet még a TB is támogat, hisz önértékelési zavarokhoz vezethet, komoly pszichés problémákhoz, kapcsolati nehézségekhez... szóval ha már elmúltál 18 éves, keress fel egy plasztikai sebészt, aki elmondja mit tud tenni az ügy érdekében... és ne félj nem szilikonoznak ilyenkor, hanem vagy a másik mell szöveteivel, vagy hasból-combból vesznek zsírmirigyeket ki és abból alakítják ki, hogy két egyforma méretű melled legyen :)
2014. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

"szerintem egy ilyen műtétet még a TB is támogat, hisz önértékelési zavarokhoz vezethet, komoly pszichés problémákhoz"


Szerencsére(!) tévedsz. A guta ütne meg, ha minden tinikének ingyen melleket csinálnának ingyen, hiszen 100 lányból 90 a csecsei miatt nyíg, az egyik szerint túl kicsi, a másik szerint túl nagy, ennek a formája nem tetszik, annak nem egyforma... miközben még egy büdös fillért nem tettek be a "közösbe" miközben az egészségügy az összeomlás szélén van, a kórházak szinte összedőlnek, már úgy kell vinni a befekvő betegeknek saját vécépapírt! Akkor majd pont ezt fogják ingyen megcsinálni! Akinek önértékelési zavarai vannak, az forduljon pszichológushoz!

2014. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem is azt mondom akinek épphogy, eltér a kettő, de vannak olyan esetek amikor nagyon nagy a különbség! nem láttam így nem tudom megítélni a kérdezőnek mennyi a különbség a két méret között :) alapból egy nőnek sem teljesen egyforma.. de szerintem azt amikor valakinek nagyon nagy, akkor pszichológusi vélemény után szerintem támogatja... (persze lehet tévedek)
2014. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De most mondom, hogy nem támogatja... az isten áldjon meg, ennél komolyabb beavatkozásokra egyszerűen nincs pénz, akkor majd pont erre fogják elhasználni azt a keveset? Az egyetlen eset, amikor ingyenes a mellplasztika, ha az illető nőnek gigantikus nagy mellei vannak, amik a hasáig lógnak és ezzel komoly hát- és gerincfájdalmakat okoznak. Egészségügyi szempontok alapján döntenek erről, nem úgy, hogy ki szégyellős. Gazdaságilag stabilabb országokban lehet hogy elég egy papírt lobogtani, miszerint a pszichológus azt mondta, ez az ember nem tud élni ezekkel a mellekkel, de láttál te már magyar kórházat belülről??
2014. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
láttam :) akkor ezt nem támogatja... honnét tudnám hogy egy szakértő válaszolt? aki tudja mit támogat és mit nem a TB? azért mert te első körben ezt írtad, lehetnél egy "átlagos" válaszoló aki csak hasára ütve ír ilyet... (sok ilyet olvasunk itt aki magyaráz össze vissza, igazát bizonyítja, közben nincs igaza...)
2014. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát igen, az a baj, h 5,4cm-es eltérés van, 2 hónapja még csak 3cm volt.. :'(
2014. márc. 2. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!