Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a menzesz...

Lehetséges, hogy a menzesz miatt nem nedvesedek?

Figyelt kérdés
Amikor elmúlik, és szeretkeznék a párommal, nem leszek egyáltalán nedves. Mikor masztiznék, semmi, pedig máskor rengeteg nedvem van... Tampont használok egész menzeszem alatt, ha ez számít valamit
2009. dec. 10. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, számít, mert sok nedvességet beszív, és kiszárítja a nyálkahártyát, esetleg még irritálja is. Az utsó napon használj tisztasági betétet.
2009. dec. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tampon használata egyáltalán nem, egészséges,mert vérpangást okoz a méhbe.Mivel a menstruáció során rengeteg mérgező anyag is ürül,így a pangás során ez bekerül a méh nyálkahártyájába és később komoly eü problémáid is lehetnek.Ha teheted pl otthon,éjszaka betéttel helyettesítsd a tampont,és nagyon fontos,hogy sokat kell sétálni,és sok folyadékot inni,mert így kiürül minden belőled. Ezzel a kiszáradást is megelőzheted.
2009. dec. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. dec. 11. 09:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztosan számít ez is, én pl még mensi alatt is képes vagyok nedvesedni ha fölizgulok,annyi hogy én nem bírom a tampont és betétet használok,de sosem fordult elő,legyen az a ciklus bármely részében,hogy ne nedvesedjek be.
2009. dec. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!