Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megműtöttek! Meglátszik a...

Megműtöttek! Meglátszik a varrás, nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Volt egy elég nagy jóindulatú daganat a bal mellemben. Tavaj

kivették. Mivel elég nagy volt, a helye sosem fog teljesen elmúlni. Ez zavarni fogja a pasimat amikor meglátja?

15/L


2009. dec. 10. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki.
2009. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret téged, akkor elfogadja a műtéti heget is. Nekem 2 műtétnek a helye látszik a hasamon, de még senki nem volt, aki emiatt elhagyott vagy piszkált volna.
2009. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

meghalni egy gyógyítható stádiumban lévő betegségtől sokkal cikibb lett volna.

amúgy engem egyébként sem zavarna, de én már öreg vagyok, nem tudom hogy gondolkoztok, szóval ne vedd készpénznek. :)

2009. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondoklkozz forditva! Ha szeretnél egy fiut zavarna e egy heg rajta?
2009. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy ennyire "láthatatlan" helyen van. Nekem a nyakamon van egy vágás, és az államon egy gyönyörű varrás. Szerinted zavar bárkit is? Persze, rossz amikor megbámulják, de már megszoktam, és ha megkérdezik, válaszolok. Tehát ne parázz, egyáltalán nem ciki.
2009. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, jól esik amiket mondtatok, kicsit most nőtt az önbizalmam :)
2009. dec. 10. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!