Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak anyi szeretnék meg...

Kicsikebaba92 kérdése:

Csak anyi szeretnék meg kérdezni hogy ugy halotam hogy a fokhagyma el mulasztja a hüvelygombát! Kérlek segicsetek hogy igaz ez? Köszönöm elöreis

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Van gombaölő hatása, nem tudom, hogy lehetne használni, tisztasági betétre csppentett levendulaolajról már hallottam, hogy bejött! Eredeti tihanyi, pannonhalmi. De inkább menj orvoshoz.
2014. febr. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már bocsika...de erről a kérdésről eszembe jutott a jó öreg ""Bálint"" gazda...amikor megkérdezik tőle, hogy a levéltetvekre jó e a szappanos víz. Mi volt a válasza....max tisztábbak lesznek a levéltetvek. Azt mondanám jó vértisztító, és sok más egyéb egészségügyi gondra jó. De én erről még nem hallottam. Azért még lehet igaz. Én is kíváncsian várom az okosabb hsz-eket.

Üdv és bocsika még 1x

2014. febr. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
A huvelykup keszitese: egy megtisztitott fokhagyma gerezdet csomagolj be,amit olivaolajjal atitatott vaszon, vagy gezdarabba. Estenkent felhelyezni a huvelybe ugy, hogy a vaszon, /gez/ vege kilogjon-igy konnyebb reggel eltavolitani. Ez onmagaban nem fogja megszuntetni, mivel az etkezest is megkell valtoztatnod, elenkito hatasu etkezes, s elenkito hatasu gyogynovenyeket kell beiktatnod, hiszen itt a vertisztitasan a hangsuly!
2014. febr. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyanról tudok, hogy megelőzésre jó a natur yoghurtba mártott tampon.

Szerintem a gomba elmulasztására próbáld meg a vény nélkül kapható Canesten combit.

2014. febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Undorító hogy a nők miket dugdosnak a pnájukba.. Joghurtos tampon? Nagyon okos, de azon már meg sem lepődöm. Mostmár fokhagymát is? Ez komoly? Holnap mi lesz? Kolbász?


Természetesen nem igaz. Semmit nem szabad feldugdosni ami nem oda való.. Mindig ledöbbenek a nők egészsége rovaton. :)

2014. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!