Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez Candida lehet?

Ez Candida lehet?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hete piros a hüvelyem kivül,égő,csípő érzést tapasztalok,és fehéres-sárgás krémes folyásom van.Kb.3 hete is hasonló gondjaim voltak,elkezdtem Kliont használni,majd megjött,utána Vitagyn C-vel pótoltam a jó bacikat,és azóta van ez.Nem olyanok a tünetek mint az egyéb gombás betegségeknél,amikor nagyon viszket stb.

Viszont emelett kb.1 hónapja nagyon megváltozott az anyagcserém,alig van székletem,székrekedésem van,puffaszt szinte minden,lehangolt vagyok,nagyon fáradt,folyton álmos.


Ezek alapján gondolhatok candidára?Orvoshoz természeten el fogok menni,csak sajnos az sztk-s rendelésnél 1-2 hét minimum,magán meg drága.


2014. febr. 4. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló visszatérő lenti tüneteim vannak, úgyhogy remélem nem. Bár nekem hangulatbeli változás nincs.

Próbáltál már vény nélküli hüvely flóra visszaállító dolgokat azóta? Nekem azok sem igazán hatottak amúgy. Érdemes lenne dokihoz menni minél előbb. Mindkettőnknek.

2014. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!