Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyásom mitől lehet?

Barna folyásom mitől lehet?

Figyelt kérdés

2 hete tart, olyan, mint mikor kezd elmúlni a mensim. Fogamzásgátlót szedek 3 éve, soha semmi baj nem volt vele. Az első 3 hónapban volt ugyan ilyen barnás pecsételésem, de aztán semmi.

2 héttel ezelőtt voltam nőgyógyásznál, az ultrahang és a manuális vizsgálat alapján minden tökéletes. A cytológia eredménye még nem jött meg. Viszont manuális vizsgálatnál mikor a jobb oldali petefészkem tapintotta, úgy megnyomta, hogy majdnem leugrottam az asztalról. Nem ő volt durva, ugyanúgy csinálta bal oldalon is, csak a jobb oldali ennyire fájt. De végül ott sem talált semmit.


Mitől lehet ez a barnázás? Olyan furcsa, hogy pont azután kezdődött, hogy nődokinál voltam.. elkaphattam valamit?


Semmi más tünetem nincs, csak néha enyhe 'meg fog jönni' fájdalom a hasamban.


Szerintetek?

20/L


2014. jan. 30. 13:46
 1/1 anonim válasza:
Meglepődnék, ha dokinál kaptál volna el valamit! Barnàs folyás simán lehet a gyógyszer mellékhatása is szerintem, de ha nem múlik, manj vissza a dokihoz feltétlenül!
2014. febr. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!